KOSZYK JEST
PUSTY

510 252 450 lub 534 377 175

zamowienia@slodkiupominek.pl

Regulamin

§ 1. Informacje ogólne

1. Witryna slodkiupominek.pl prowadzi sprzedaż zestawów prezentowych.

2. Zamówienia można składać za pośrednictwem internetu oraz telefonicznie.

3. Wszelkie szczegółowe ustalenia dotyczące wielkości zamówienia powinny odbywać się drogą pisemną – mailowo pod rygorem nieważności.

4. Zamawiający – osoba fizyczna bądź prawna, która wyraziła mailową lub telefoniczną deklarację zakupu zestawów prezentowych i wypełniła warunki niezbędne do wykonania zamówienia wymienione w § 2.


§ 2. Zamówienia

1. Zamówienie odbywa się drogą mailową. W treści wiadomości należy podać następujące dane:
a. nazwa podmiotu zamawiającego,
b ilość sztuk jaką zamówienie obejmuje

c. termin realizacji zamówienia, w przypadku zamówień powyżej 3 sztuk jest on ustalany indywidualnie.
d. adres doręczenia koszy okolicznościowych.
e. kontakt do osoby odpowiedzialnej za realizację zamówienia po stronie Zamawiającego.

2. Zamawiający otrzymuje przykładowe propozycje realizacji zamówienia jeżeli osoba zamawiająca tego sobie życzy podczas składania zamówienia. Oferta zawiera informacje dotyczące rodzaju opakowania, ilości i rodzaju produktów umieszczonych w opakowaniu, cenę pojedynczego zestawu oraz kwotę całego zamówienia, sposób i koszty transportu. Oferta ważna jest 7 dni od daty wysłania o ile oferta nie stanowi inaczej.

3. Po akceptacji przez Zamawiającego, Wykonawca potwierdza przyjęcie zamówienia i ustala termin realizacji.

4. Zamówienia zostaje przyjęte do realizacji po opłaceniu (uznaniu na rachunku bankowym Wykonawcy)

Wykonawca wysyła fakturę VAT wraz z dostawą zamówionego towaru. Faktura opiewa na 100% wartości zamówienia.

5. Z uwagi na indywidualny charakter każdego zamówienia, w wyjątkowych okolicznościach zastrzegamy sobie prawo do zamiany niedostępnych produktów z zestawu na produkty o podobnej lub wyższej jakości po uprzednim ustaleniu z Zamawiającym.

6. Odstąpienie od umowy możliwe jest dla strony kupującej w terminie do 14 dni

§ 3. Terminy realizacji i dostawa

1. Termin realizacji każdego zamówienia jest ustalany z Zamawiającym indywidualnie. W zależności od wielkości zamówienia i miejsca dostawy. Jeżeli zamówienie jest mniejsze niż 10 sztuk wówczas czas realizacji nie powinien przekraczać 5 dni roboczych. W sprawach terminu zamówienia najlepiej prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

2. Dostawa realizowana jest na koszt i zlecenie Zamawiającego, na podany przez niego adres, w umówiony wcześniej sposób.

3. Wykonawca dokonuje wszelkich starań aby przesyłka doszła do Zamawiającego w takim stanie jak została spakowana.

4. Zamawiający jest zobowiązany do sprawdzenia zawartości i stanu przesyłki w obecności kuriera i w razie potrzeby spisania protokołu zniszczeń.

5. Zlecenie zostaje uznane za zrealizowane z chwilą bezpośredniego dostarczenia do Zamawiającego lub z chwilą nadania do przewozu (w wyspecjalizowanej firmie kurierskiej).

§ 4. Reklamacje

1. Reklamacje rozpatrywane są wyłącznie w przypadku zgłoszenia ich w formie pisemnej w przeciągu 7 dni od otrzymania zamówienia.

2. W przypadku reklamacji jakościowej, do jej rozpatrzenia niezbędne jest dostarczenie całego wadliwego zestawu na adres Wykonawcy, na koszt Zamawiającego. W przypadku uznania zasadności reklamacji koszty dostawy zostaną zwrócone.

3. Reklamacje związane z niewłaściwym przechowywaniem i transportowaniem upominków, powstałe na skutek przepakowywania zawartości upominków, dotyczące towaru podawanego dalszej modyfikacji poza firmą Wykonawcy nie będą rozpatrywane.

§ 5. Pozostałe postanowienia

1. Ceny produktów podanych na stronie slodkiupominek.pl są cenami brutto.

2. Wszelką korespondencję mailową dotyczącą zamówień, zapytań ofertowych, reklamacji należy kierować na adres mailowy zamowienia@slodkiupominek.pl

3. Witryna slodkiupominek.pl nie prowadzi detalicznej ani hurtowej sprzedaży samych alkoholi.

4. Zastrzegamy sobie prawo do błędów na stronie i w związku z tym, informacje na niej zawarte nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń.

5. Wszelkie zaprezentowane na stronie logotypy, nazwy własne są własnością ich właścicieli a przedstawione są na stronie jedynie dla celów poglądowych.

6. Zawartość upominku definiuje lista produktów umieszczona na podstronie każdego zestawu lub w ofercie.

7. Przy dokonaniu wyboru dostawy przez kuriera, proszę o sprawdzenie przesyłki przy kurierze. Przy ewentualnych uszkodzeniach prosimy o sporządzenie przy kurierze protokołu reklamacyjnego. Jeżeli nie posiadają Państwo protokołu reklamacyjnego, wówczas reklamacja nie będzie mogła zostać uznana.

Polityka prywatności: Administratorem strony jest SKLEP NA ROGU - SŁODKI UPOMINEK

Dane Firmy

Sklep Na rogu - Słodki Upominek Ewa Gwóźdź

Plac targowy Bieńczyce 23/24

31-860

NIP 662 100 84 32


Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl